Adınız *
Soyadınız *
E-posta Adresiniz *
Sisteme giriş yaparken kullanmak istediğiniz e-posta adresini yandaki alana yazınız.
Uyarı: Girilen e-posta adresine hesap doğrulama mesajı gönderileceği için aktif olarak kullandığınız bir e-posta adresi belirtiniz.
Cinsiyet *
Doğum Tarihi *
Yaşadığınız İlçe / Şehir *
 / 
Telefon Numaranız *
Eğitim Durumu
Üniversite
Bölüm
Sınıf
Son İş Deneyimi *
Firma *
Pozisyon *
Çalışma Tarihleri *
/
T.C. Kimlik NumaranızUyruğunuz *
Şifreniz *
Şifreniz en az 8 karakter uzunluğunda olmalıdır. Aksi halde girilen şifre kabul edilmeyecektir.
Şifre (Tekrar) *
Havelsan Teknoloji Radar A.Ş. ("HTR") ile İş Başvuru Formu aracılığıyla paylaştığım kişisel verilerimin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) ve yürürlükte bulunan ilgili mevzuat çerçevesinde; işe alım, değerlendirme, iletişim, yerleştirme ve insan kaynakları faaliyetleri amaçlarıyla iş sözleşmesinin kurulması ve işveren sıfatıyla HTR tarafından aday başvurularını değerlendirme ve insan kaynakları politikalarını gerçekleştirme kapsamında bu amaçlarla sınırlı olarak işleneceği konusunda bilgilendirildim.

İş başvurumun herhangi bir sebeple olumsuz sonuçlanması halinde; Şirket tarafından önceki iş başvurum kapsamında, iş başvurusu kapsamında paylaştığım bilgilerle sınırlı olmak üzere toplanmış olan kişisel verilerimin başka bir pozisyon çerçevesinde tekrar değerlendirilmek üzere HTR tarafından işlenmesini, iş ortaklarına aktarılmasını ve işbu beyanı Şirket tarafından bilgilendirildikten, bilgilendirmeye konu hususları anladıktan ve KVKK’nın 11. maddesinde sayılan kişisel verilerimin işlenmesine ilişkin yasal haklarımı öğrendikten sonra açık rızam ve özgür irademle verdiğimi kabul ve beyan ederim.
* ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur.
HRPeak